2011 - organizace Středisko volného času v Mostě
- celotáborová hra: "Ten dělá to a ten zas tohle"
- odjezd: sobota 16.7.2011, 12.00 hod. SVČ Most, Okružní
- příjezd: sobota 30.7.2011, 13.00 hod. SVC Most, Okružní
- hlavní vedoucí: Danuše Lískovcová
- oddíl. vedoucí : Iveta Perglová, Iveta Duffková, Pavel Duffek, Radmila Fleišerová - Pavlína Jiráková
- zdravotnice: Petra Čiripová
- seznam dětí = doplním
- táborový program:
sobota 16.7.2011
příjezd, rozdělení do oddílů - cechů, zhotovení znaku, názvu cechu a hesla, výroba mincí
neděle 17.7.2011
sportovec - turnaj ve vybíjené, sportovní křížovka, pilot - poznávání zemí podle vlajek, sportovec - junior aerobik master class kolektiv
pondělí 18.7.2011
sportovec - olympiáda naruby, reportér - zajímavosti a zprávy z okolí, vylosování směrů do okolí, zpravodaj - zpracování zajímavostí a zpráv do televizního zpravodajství
úterý 19.7.2011
kuchař, číšník - hry na hřišti, specialista na zdravou výživu - závod lesem s kvízem, gurmán - poznávání pokrmů, krmení, pojídání a přenášení potravin
středa 20.7.2011
umělec - výroba obrázků z plast. barevných granulí, malíř - sládání světiznámých uměleckých děl, maškarní bál
čtvrtek 21.7.2011
lékař, ošetřovatel - první pomoc, jízda sanitkou, pantomima, handicapy, kvíz první pomoci lesem, zpracování scénky z lékařského prostředí a vzkaz ve znakové řeči
pátek 22.7.2011
sportovec - turnaj ve fotbalu, petangue, pošťák - doručení dopisů, sestavení telegramu, táborák
sobota 23.7.2011
železničář - kdo ujel více km, jízdenky s počtem km, pilot - kam letím, slepá mapa Evropy, železnice - puzzle
neděle 24.7.2011
zedník - stavba komínu, hra na zedníka, štafeta s kolečkem, hod cihlou...., architekt - pamětné zakreslení domu dle ukázky návrhu, příprava na cirkus
pondělí 25.7.2011
zoo - štafety, hádej kdo jsem, zvířecí pexeso, beseda s Janou Henychovou - závodnicí na psích spřeženích, návštěva Jany Henychové a jejího chovu pejsků
úterý 26.7.2011
celodenní pěší výlet - přehrada Josefův důl, muzeum Kristiánov, osobní volno
středa 27.7.2011
supermarket, prodavač - kdo dříve nakoupí..., nákup zboží - postřehový závod lesem, Janovská lyra - live, karaoke
čtvrtek 28.7.2011
policie - policejní výcvik, pátrání po zloději - dle indície cesto lesem urči zloděje, bojová hra - koho neuvidím, stezka odvahy
pátek 29.7.2011
slavnostní turnaj Fanfrpál, křížovka řemesel, vyhodnocení oddílů - cechů, závěrečná rozlučka s hudbou
sobota 31.7.2010
odjezd
- denní režim:
8.00 budíček
8.30 snídaně
9.00 - 11.30 dopolední prgram + svačinka
12.00 - 12.30 oběd
12.30 - 14.00 odpolední klid
14.00 - 17.30 odpolední program a svačina
18.00 - 18.30 večeře
19.00 - 20.30 večerní program
21.00 - 22.00 večerka