2010 - organizace Dům dětí a mládeže v Mostě
- celotáborová hra: "Dobrodružství s Harry Potterem aneb sejdeme se v Bradavicích"
- odjezd: neděle 18.7.2010, 12.00 hod. DDM Most
- příjezd: sobota 31.7.2010, 13.00 hod. DDM Most
- hlavní vedoucí: Danuše Lískovcová = Albus Brumbál, ředitel školy čar a kouzel v Janovských Bradavicích
- oddíl. vedoucí :
Iveta Perglová = Pomona Prýtová, ředitelka Mrzimoru, profesorka bylinkářství
Iveta Duffková = Severus Snape, ředitel Zmijozelu, profesor lektvarů
Pavel Duffek = Filius Kratiknot, ředitel Havraspáru, profesor kouzelných formulí
Radmila Fleišerová = Minerva McGonagallová, zástupkyně Brumbála, ředitelka Nebelvíru, profesorka přeměňování
- zdravotnice: Petra Čiripová = Madam Hoochová, profesorka létání, je rychlá jako záchranka
- seznam dětí = 60
Benda Ondřej |
Křapka Ondřej |
Pohunková Jana |
Birová Renáta |
Křapková Markéta |
Polanecká Karolína |
Broum Rostislav |
Lachnit Jakub |
Rebej Lukáš |
Csunderlíková Dominika |
Lešťanová Veronika |
Říha Jakub |
Čirip Daniel |
Levorová Natálie |
Stančák Marek |
Duffek Dominik |
Lišková Denisa |
Stančáková Gabriela |
Duženkov Alex |
Marinkovová Natália |
Stará Linda |
Fiedlerová Věra |
Martinková Kateřina |
Starý Sam |
Fleišerová Radmila |
Maslejová Martina |
Šímová Tereza |
Foktová Anna |
Mikulková Lucie |
Tomeš Jan |
Foktová Tereza |
Miškovič Radovan |
Tomeš Martin |
Hachová Tereza |
Nedvědová Tereza |
Trilčová Lucie |
Heidenreich Jan |
Nikl Tomáš |
Trollerová Lucie |
Henychová Naďa |
Palmová Kateřina |
Vávrová Pavla |
Heres Miroslav |
Pavlíková Veronika |
Volf Kryštof |
Hudec Pavel |
Pergl Petr |
Vosková Eliška |
Johanis Marek |
Perglová Michaela |
Vosková Tereza |
Knobloch Vít |
Petríková Julie |
Vostrá Lucie |
Košler Jan |
Podobská Markéta |
Vostrý Daniel |
Košler Václav |
Pohunková Barbora |
Zajícová Anna |
- táborový program:
neděle 18.7.2010
příjezd, rozdělení do kolejí Nebelvír, Havraspár, Zijozel, Mrzimor, logga a motta kolejí + jmenovky a vizitky
pondělí 19.7.2010
kouzelnická rozcvička, výroba hábitů, profil kolejí, proměna jídelníčku, doručování dopisů u Dursleyových, 1.díl Harryho Pottera
úterý 20.7.2010
výroba galeonů a zboží, nákupy v Příčné ulici, Fanfrpál
středa 21.7.2010
hodina létání, paměťový závod s tématikou, Kouzelnická veselice
čtvrtek 22.7.2010
návštěva Janova n/N, poznávací závod koření, volný sportovní večer
pátek 23.7.2010
příprava na večerní divadlo, "koho neuvidím" bojová hra, divadlo scének, čar a kouzel
sobota 24.7.2010
puzzle, lanové a provázkové centrum, výuka zaříkadel + pantomima
neděle 25.7.2010
závod zaříkadel a kouzelných formulí, bojovka o kámen mudrců, soutěž hádanek, zvuků..
pondělí 26.7.2010
štafetové závody pod kouzelným pláštěm neviditelnosti, astrologická závod v lese, Fanfrpál
úterý 27.7.2010
celodenní pěší výlet, 2. díl Harryho Pottera
středa 28.7.2010
karetní závod v lese, poznávací závod bylinek v lese, pěvecká soutěž
čtvrtek 29.7.2010
písmenkové hrátky dle pokynů Brumbála, lesní závod Co víme o arram Potterovi, Fanfrpál
pátek 30.7.2010
křížovka plná čar a kouzel, stavba tříd v lese, rouzlučkový večer - ukončení 1. ročníku v Janovských Bradavicích
sobota 31.7.2010
odjezd
- denní režim:
8.00 raníček kokrháček
8.30 ranní hamu
9.00 - 11.30 dopolední výuka
12.00 - 12.30 polední hostina
12.30 - 14.00 hodit nohy nahoru
14.00 - 17.30 odpolední výuka + pokrm svěžího vánku
18.00 - 18.30 pokrm rudých červánků
19.00 - 20.30 večerní výuka
21.00 - 22.00 večerníček